StatPress

Celkem:3463
Počet návštěv dnes: 7
Online:0

Veletrh na ostrově Mali Losinj

Losinj

Mali Losinj

Město Mali Lošinj bude od 24. do 26. dubna hostitelem mezinárodního turistického veletrhu pro aktivní prožití volného času v přírodě ? „Natour Adria“. Tento veletrh se každým rokem koná ve Slovinsku. V letošním roce poprvé otevře své brány i v Chorvatsku, a to na ostrově Lošinj, známém také jako „ostrov vitality“, který má 125-letou tradici zdravotního cestovního ruchu.

Všichni, kteří nabízejí sportovní, turistické programy a aktivní dovolenou v přírodě, poskytovatelé ubytování a služeb ekologického cestovního ruchu, provozovatelé kempů a středisek obytných přívěsů, poskytovatelé sportovních potřeb, výzbroje a výstroje pro aktivní dovolenou v přírodě, místní turistické organizace a rozmanité zájmové skupiny z Chorvatska budou mít jedinečnou příležitost představit svou nabídku mnoha hostům pozvaným z celé Evropy.

Kromě času, který bude vyhrazen pro obchodní schůzky, program počítá i se zajímavými odbornými debatami, prezentacemi, přátelskými setkáními a seznámením s turistickou nabídkou ostrova Lošinj. Díky tomu je burza mimořádnou událostí, která podpoří obchodní styky, ale rovněž zajímavou a cennou studijní cestou.

Ve spolupráci s turistickými kancelářemi a agenturami, hotely a kempy představí Turistické sdružení města Mali Lošinj kvalitní nabídku a zájezdy s cílem prezentace lošinjského souostroví jako celoroční destinace.

Comments are closed.