StatPress

Celkem:3463
Počet návštěv dnes: 4
Online:0

V letovisku Savudrija se staví nový komplex

V současné době je v Savudriji v plném proudu výstavba pětihvězdičkového hotelu Kempinski Adriatic. Součástí komplexu bude též 22 přepychových vil, přičemž každá z nich bude mít velký (100 m2) vyhřívaný bazén, a 4 rezidence, každá s pěti apartmány.

Ke stávajícím ubytovacím kapacitám s 840 lůžky ve vilách a apartmánech, které provozují Hoteli Skiper, přibude po dokončení výstavby dalších 540 lůžek, z nichž bude 382 lůžek v hotelu. K dispozici bude 12 apartmánů, z toho 2 prezidentské. Při výstavbě se zejména klade důraz na nadstandardně velikou rozlohu jednotlivých pokojů a apartmánů (prezidentské apartmány budou mít podlahovou plochu až 350 m2).

Kromě ubytovacích zařízení bude součástí komplexu kongresové středisko, přístaviště s 38 stáními a golfové hřiště s 18 jamkami. Mimořádně veliké bude i budované wellness-centrum. S parkováním se počítá jen v garážích.

Tento hotelový komplex, který ponese název Kempinski Adriatic Hotel and Resort, se začal stavět před šesti měsíci a počítá se, že první hosty přivítá v únoru roku 2008.
!

Comments are closed.