StatPress

Celkem:3647
Počet návštěv dnes: 85
Online:0

Otevřeno nové turistické informační středisko na záhřebském letišti Pleso

Začátkem letošního února bylo na letišti Pleso v Záhřebu otevřeno nové Turistické a informační středisko (Turističko-informativni centar – TIC). Zájemci v něm mohou získat informace o ubytování, o celkové nabídce a událostech v Záhřebu. Kvalitní a profesionální informace tu poskytují zvlášť vyškolení informátoři, kteří hovoří nejméně třemi jazyky.

Záhřeb tak má nyní dvě stálá Turistická informační střediska ? to druhé je na hlavním záhřebském náměstí (Trg bana Jelačića). V sezóně se otevírá ještě další, a to sezónní středisko na hlavním záhřebském vlakovém nádraží. Podle plánu Turistického sdružení města Záhřebu má být v sezóně otevřeno ještě několik menších informačních středisek, z nichž jedno má být umístěno na záhřebském autobusovém nádraží a několik dalších na hraničních přechodech.

Tímto způsobem mohou informace o turistických a ubytovacích možnostech v Záhřebu a městské nabídce získat všichni turisté, kteří do hlavního města přijíždějí veřejnou dopravou, a ti, kdo přijíždějí do Záhřebu individuálně, podle vlastního aranžmánu, se mohou informovat v centrálním Turistickém informačním středisku na náměstí Bána Jelačiće.

Informace:
Turistické sdružení města Záhřebu

Comments are closed.