StatPress

Celkem:3647
Počet návštěv dnes: 85
Online:2

Levně letadlem do Chorvatska

Nízkonákladová letecká společnost Sky Europe zavádí od letošního roku přímé letecké spojení z Česka do Chorvatska. Lety se budou kontinuálně odvíjet od 7. června do 20. září a přímými linkami budou spojovat Prahu se Splitem, Zadarem a Dubrovníkem.
Letecké linky mezi Prahou a Splitem se budou organizovat třikrát týdně a to v úterý, čtvrtek a sobotu. Lety mezi českou metropolí a Zadarem se budou odvíjet dvakrát týdně – v úterý a sobotu a stejným počtem týdenních linek se budou konat lety mezi Prahou a Dubrovníkem s tím, že budou organizovány ve středu a sobotu.
Na přímých leteckých linkách mezi Prahou a třemi městy na chorvatském pobřeží bude nízkonákladové letecká společnost Sky Europe používat letadla typu Boing 737 a MG 700 s celkem 149 místy. Zavedením přímých leteckých linek z Česka do Chorvatska bude turistům umožněno, aby si za velmi populární ceny zajistili dopravu do turistického letoviska na pobřeží chorvatského Jadranu, které je i jinak pro české turisty velmi atraktivní destinací.

Comments are closed.