StatPress

Celkem:3929
Počet návštěv dnes: 79
Online:1

Hotel Vespera – první hotel na ostrově Lošinj zaměřený na rodinnou dovolenou

losinjV městečku a živém letovisku Mali Lošinj na ostrov Lošinj byl po několikaměsíční obnově opět otevřen hotel Vespera. Finančně náročnou rekonstrukcí v hodnotě 16,9 milionu eur získal hotel čtyři hvězdičky, tedy luxusní kategorii, a specializaci na rodinné dovolené.

Jako ?family hotel? je nyní úplně zaměřen na potřeby a požadavky rodin, tedy na děti a jejich rodiče. Nejmladším hostům je v hotelu přizpůsobeno všechno: od zařízení recepce až po mini-buffety a dětské sedačky v restauraci. Ale tím to zdaleka nekončí. Několik bezpečných heren uspokojí svých vybavením děti každého stáří. Nezapomíná se však ani na teenagery, jejich počítačové hry a další moderní zábavy, před hotelem jsou dětská hřiště, hřiště pro plážový volejbal, multifunkční sportovní prostory, kde mohou provozovat nejrůznější sporty aj. Jsou pro ně připraveny i různé zábavní programy. Animační programy jsou vytvářeny podle věku dětí ? Baby Club, Mini Club a Teen Club.


Tři tisíce m2 činí vodní plocha otevřených bazénů. Tvoří soustavu tří kaskádovitě položených bazénů směřujících k moři, z nichž největší s vodopády a vodními masážemi je dlouhý 25 metrů. Ve dvou bazénech jsou různé vodní atrakce, mezi nimi např. slapy, vodní figura klauna aj. Kolem bazénu je dostatek ploch pro slunění, hraní a odpočinek; jsou architektonicky velmi zdařile upraveny.

Nezapomíná se však ani na rodiče dětí, aby si mohli bez starostí a problémů i oni užívat dovolené, relaxovat a oprostit se aspoň na chvíli od všech povinností spojených s dětmi. Hotel se snaží maximálně vyjít rodičům vstříc, ulehčit jim péči o děti a poskytnout různé pomůcky. Tak je např. zajištěno hlídání dětí, pronájem kočárků, možnost půjčit si ohřívače lahví, rychlovarné konvice a podobně. Rodiče mají možnost ovlivňovat hotelovou stravu pro děti přímo u personálu hotelové kuchyně. Pro maminky je připraven zvláštní koutek. I rodiče mají svůj klub a i pro ně je připraven speciální animační program.

Hotel Vespera má nyní 404 ubytovacích jednotek ? pokojů, apartmánů a pokojů přizpůsobených lidem se speciálními potřebami.

Comments are closed.