StatPress

Celkem:3642
Počet návštěv dnes: 76
Online:1

Dubrovník -komplex Sun Gardens získal prestižní cenu za vynikající kvalitu

Dubrovnik

Dubrovnik

„Dubrovnik Sun Gardens“ je jeden z nejnovějších chrvatských turistických resortů. Loňskou sezónu korunoval cenným uznáním časopisu „Overseas Property Professional“. Cenu „Gold Award for Excellence 2011“ za vynikající kvalitu získal v kategorii „Best Developer in Southern Europe“.

Držitele cen „Overseas Property Professional“ vybírá porota složená z padesáti nezávislých odborníků z celého světa. V odůvodnění udělení ceny porota uvedla: „Nikdo nemůže vývojovému týmu upřít velkou snahu při koncipování resortu Dubrovník Sun Gardens. Dal si velmi záležet a všechno pečlivě naplánoval. Je to výtečně prezentovaná realizace příkladného projektu. Chorvatsko by takových projektů potřebovalo více. Zaslouží si dobré obchodní výsledky. Tým, který tento turistický resort vede, očividně velmi dobře ví, co je zapotřebí udělat, aby bylo dosaženo dobrých výsledků. Projekt Dubrovnik Sun Gardens může posloužit jako příklad jiným a ukázat jim, jak se dá kvalitně a s elánem osvěžit stávající turistický areál velkého rozsahu“.
Vedení turistického resortu „Dubrovnik Sun Gardens“ je se získaným uznáním ve velmi náročné konkurenci velmi spokojeno. Zdůraznilo, že vynaloží všechno své úsilí, aby se jejich resort „Dubrovnik Sun Gardens“ stal jedním z pěti předních evropských integrovaných resortů.
„Dubrovník Sun Gardens“ je jedním z mála turistických projektů v Chorvatsku, který nabízí možnost koupě nemovitostí, t.j. jednopokojových a dvoupokojových apartmánů v samotném resortu.
Kromě jednoho z největších wellnessových středisek na Jadranu má tento turistický resort i chráněnou pláž, dokonce třináct barů a restaurací a tři bazény. Ve zdejším sportovním klubu mohou hosté provozovat řadu sportovních aktivit.

Comments are closed.