StatPress

Celkem:3350
Počet návštěv dnes: 101
Online:1

Další investice do hotelů ve Hvaru

Skupina ORCO Group investuje do hotelového podniku Sunčani Hvar ve městě Hvar opravdu velkoryse, úměrně vytyčeným cílům. Město Hvar na stejnojmenném ostrově se tak má stát turistickou destinací, která bude cílem návštěvníků po celých 365 dní v roce, a ne jako dosud pouze v sezóně.

Největším a nejvýznamnějším projektem v rámci tohoto záměru je obnova hotelu Amfora a jeho dobudování jako všestranné rekreační zařízení, které bude nabízet četné různorodé programy a služby.

Amfora bude svými aktivitami pokrývat celou zdejší zátoku a bude jí tedy právem náležet označení „Amfora Grand Beach Resort. Do úpravy luxusního koupaliště Bonj na pravém břehu zátoky bylo před nedávnem investováno 2,5 milionu eur. Na levém břehu se již nyní nachází restaurace Maestral a bar Splash, přístupné širší veřejnosti, které nabízejí uvolněnou atmosféru a letní zábavu, včetně „after beach party“. Nyní se dokončuje výstavba jedinečného bazénu a vodních kaskád před hotelem Amfora.

Práce na Amfoře začaly v roce 2006 a skončí 1. května letošního roku.

Projekt Amfora, největší v současné době na ostrově, bude stát kolem 40 milionů eur. V jeho rámci získá Amfora čtyři hvězdičky a stane se jedním z největších a nelépe vybavených kongresových center na Jadranu.

Comments are closed.