StatPress

Celkem:3642
Počet návštěv dnes: 7
Online:0

Chorvatský kuchař jako jeden z tisíce získal dvě bronzové medaile

slatko

slatko

Chorvatský kuchař Josip Carević nedávno získal dvě bronzové medaile na největší mezinárodní soutěži kuchařů a cukrářů v Moskvě. Soutěž nese název „International Kremlin Culinary Cup“ a konala se v rámci XII. mezinárodního veletrhu pohostinství „PIR Hospitality Industry“. Na veletrhu se představilo osm set padesát firem z pětadvaceti států světa. Soutěže kuchařů se zúčastnilo více než tisíc kuchařů ze čtyřiceti zemí.
Josip Carević je členem „Svazu kuchařů středomořských a evropských regionů“. Byl jediným chorvatským účastníkem soutěže z Chorvatska. Členy poroty byli představitelé „Světového sdružení kuchařů“ (WASC), ruští kuchaři a pracovníci pohostinství. Porota ocenila jídla z ryb a masa, které pan Josip Carević připravil z chorvatských surovin “ olivového oleje, ryb, masa a koření.
Pan Carević získanými medailemi tak znovu potvrdil kvalitu chorvatské gastronomie na světové gastronomické scéně. Chorvatská kuchařská reprezentace již získala více než sedmdesát medailí na různých mezinárodních kulinářských soutěžích.

Chorvatské turistické sdružení

Comments are closed.