StatPress

Celkem:3642
Počet návštěv dnes: 0
Online:0

Biograd na Moru – Dny motocyklů Harley Davidson

Biograd

Biograd

Po městech Barcelona, St. Tropez, Berlín, Hamburg, Villach a Vídeň byl od 26. do 29. května hostitelem milovníků motocyklů značky Harley Davidson chorvatské letovisko Biograd na Moru. Očekává se, že se na akci „Dvacáté dny motocyklů Harley Davidson“ shromáždilo více než dvacet tisíc motocyklistů z různých evropských zemí. Byla to jedna z největších letošních motoristických událostí v Evropě. Pořadatelé akce připravili pro návštěvníky vystoupení četných známých hudebních skupin na třech velkých jevištích a velkolepý ohňostroj. Ústřední událostí této slavnosti se stala přehlídka běžných motocyklů, speciálně upravených motocyklů a prezentace motocyklů na nákladním autě firmy Harley Davidson, Tam také byla k vidění celá řada nejnovějších motocyklů legendárního výrobce „miláčků na dvou kolech“, na kterých si návštěvníci mohli na zkoušku zajezdit.

Čtyřdenní přehlídku pořádá firma Harley Davidson Motor Company ve spolupráci s městem Biograd na Moru.

Biograd na Moru byl kdysi místem korunovací chorvatských králů. Nyní je známým turistickým střediskem. Oblíbili si jej i jachtaři, neboť se rozkládá na poloostrově, rámovaném moderními marinami a pobřežím, z nějž je nádherný výhled na Pašmansnký průliv s ostrůvky rozesetými v moři.

Biograd na Moru najdete ve střední části pobřeží chorvatského Jadranu. V blízkosti letoviska můžete navštívit dokonce pět národních parků a dvě chráněné krajinné oblasti Přírodních parků.

Župní turistické sdružení:  Zadarská

Comments are closed.