StatPress

Celkem:4008
Počet návštěv dnes: 130
Online:0

Aktivní dovolená v Jelenje

Malá obec Jelenje, umístěná na hranici mezi primorskou a goranskou částí Kvarneru, získala nedávno svého prvního turistického průvodce, ve kterém jsou představeny všechny zajímavosti tohoto kraje.
200707051933_jelen.gifObec Jelenje byla doposud na okraji turistické nabídky Kvarneru a protože se zde časem začalo mnohé valorizovat a dávat k dispozici turizmu, turistické možnosti obce se začaly zvýrazňovat.
Jelenjský kraj se totiž vzhledem k jedinečnému spojení přímořského a horského podnebí a dobré silniční sítě stal pravým lákadlem pro výletníky, což je také jeden z důvodů pro vydání zmíněného turistického průvodce.

Publikace přináší kompletní popis kulturních, historických a sportovních obsahů, které se nacházejí v hranicích celé obce. Kromě historických příběhů, map, všeobecných informací a četných fotografií je v průvodci zdůrazněno několik atraktivních, pro výlety nevyhnutelných lokalit, jako kovárna v Dražicích, pramen Rječine a starého mlýna v Martinové vsi. Starý mlýn, který byl před několika léty pozorně obnoven, se časem stal svým způsobem turistickým info centrem, kde turisté mohou svoje dojmy zapsat do atraktivní dřevěné knihy.

Comments are closed.