StatPress

Celkem:3463
Počet návštěv dnes: 4
Online:0

12. Croatia Boat Show

Pro všechny ty, pro které jsou lodě oblíbeným cestovním prostředkem a plavba neskrývanou vášní,  je Croatia Boat Show nevyhnutelnou událostí. Každým rokem přitahuje všechny domácí i zahraniční firmy a stavitele lodí, kteří na něm vystavují své výrobky ? plavidla všech druhů a velikostí a vybavení pro pobyt na moři. Ale na veletrhu je možné, kromě nahlédnutí do všech detailů, které se týkají plavidel a plavby, dozvědět se vše také o aranžmá a nabídkách nauticko-turistického charakteru.

Kromě toho, že náleží k mezinárodnímu sdružení organizátorů nautických trhů (IFBSO), přivítal 12. Croatia Boat Show, který se konal od 10. do 18. dubna, vystavovatele, sponzory a ostatní partnery s osobitým certifikátem o vynikající organizaci ? potvrzením o statusu chorvatské superbrand.

Scéna stovek lodí na kotvišti před fascinující kulisou Diokleciánova paláce obešla svět a nejlepším způsobem představila Chorvatsko jako jedinečnou nauticko-turistickou destinaci. Přírodní krásy a kulturní dědictví pobřeží a ostrovů jsou jen dalším důvodem pro jarní návštěvu Splitu, ale právě díky veletrhu Croatia Boat Show je seznam zahraničních milovníků chorvatského pobřeží rok od roku delší.

V době konání veletrhu, od 16. do 18. dubna, se závodem před Splitem otevře také 8. sezóna Mistrovství světa motorových člunů Powerboat P1. Jedná se o jedinečné spojení sportu, krásy a zábavy, které poprvé přichází do Chorvatska, a hostování nejprestižnější soutěže na vodě v chorvatských vodách bylo potvrzeno do roku 2012.

Comments are closed.